25 лист. 2013

Аплікація "Парасольки".

Цікаве заняття відбулось в старшій групі.
25 лист. 2013

Насиченим минулий тиждень виявився для середньої групи!

Багато цікавих та яскравих подій відбулось!
19 лист. 2013

Свято «На гостини до осені».

15 листопада 2013 року в нашому ясла-садку за участю батьків пройшло веселе осіннє свято!
19 лист. 2013

Тиждень безпеки життєдіяльності.

З 11 по 17 листопада в усіх вікових групах пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.
4 лист. 2013

Диво-город на підвіконні. Продовження проекту

На минулому тижні ми продовжили працювати над проектом «Диво-город на підвіконні». Діти спостерігали за першими результатами своєї праці: проросла цибулина, з’явилися перші зелені стеблинки.
28 жовт. 2013

Наші будні

На занятті з малювання на тему: «У нашому селі листопад» діти молодшої групи вчилися бачити красу в природі, малювати осіннє листя, ритмічно наносити мазки по аркушу паперу трьома різними фарбами.
21 жовт. 2013

Тема заняття «Ходить осінь гаєм – з нами розмовляє».

Під час комплексного заняття діти складали невеликі описові розповіді за знайомою сюжетною картиною про осінь. Вихователь звертав увагу дітей на те, що деякі голосні звуки можуть змінюватись у словах (осінь – осені). Вчилися придумувати загадки про золоту пору року, називаючи її певні характерні ознаки . Наприкінці заняття діти створили картину осіннього пейзажу.
14 жовт. 2013

Цікаво та весело пройшов минулий тиждень у нашому дитячому садочку

Цікаво та весело пройшов минулий тиждень у нашому дитячому садочку. Свій день народження відсвяткували діти старшої та середньої груп
30 вер. 2013

Наші будні

Діти молодшої групи з великим задоволенням працюють з пензликами та клеєм,створюючи свою першу композицію, яка називається «пішохідний перехід».
23 вер. 2013

Тиждень художньо-естетичного розвитку

Протягом останнього тижня у всіх групах пройшли заняття з художньо-естетичного розвитку. Діти молодшої групи на занятті з художньої літератури познайомилися з героями казки «Колобок». Змогли подивитися ляльковий театр та уявити себе на місці казкових персонажів.