Гурток іноземної мови

19 трав. 2014

«Подорож ляльки Сінді до Англії. Одяг та взуття»

До ляльки Сінді прилетіла зла чаклунка та вкрала в неї чарівні черевички, а дітлахи допомагали ляльці вивчити англійські слова, щоб потрапити до Англії та знайти її чобітки.
13 трав. 2014

У світі англійського посуду

До дітей завітав у гості Малюк зі своїм папугою – Кешою, який навчав його називати посуд англійською мовою. Хоч папуга був дуже впертим, та діти допомогли йому пізнати частинку Англії.
28 квіт. 2014

Англійська казка «Мрія синього автомобіля - Феррарі»

Вихованці опинилися у світі казкового транспорту, кожен з якого мав свою мрію. Незвичайним було те, що все в казці було навпаки: всі розмовляли англійською мовою, автомобіль мріяв злітати на луну, а ракета хотіла ганяти по дорогам швидше за всіх, як справжня Феррарі.
22 квіт. 2014

Гурток англійської мови. «Подорож на улюбленому транспорті»

Діти відправилися в подорож до «Країни Карлсона», допомагаючи Малюку дібратися на різному транспорті з багатьма перешкодами на шляху.
14 квіт. 2014

«У світі транспорту».

Цього тижня вихованці окунулися у світ різного транспорту, розподілили його на види: морський, повітряний, наземний. До дітей в гості завітав Карлсон та розповів на чому йому подобається подорожувати найбільше.
8 квіт. 2014

«Наш веселий дитсадок»

На цьому тижні діти почали знайомитися з нашим рідним селом та дитячим садком. Вихованці вивчили дії, які можна робити в дитсадку, на англійській мові.
31 бер. 2014

Казка «Пригоди столика». Гурток англійської мови.

Цього тижня вихованці закінчили вивчати тему «Меблі», закріпивши її казкою «Пригоди столика». Діти повторювали не тільки меблі, а й згадали лісових тваринок та їх улюблену їжу англійською мовою.
24 бер. 2014

Гурток англійської мови. «Моя кімната»

На цьому тижні вихованці гуртка уявляли себе господарями, облаштовуючи свою кімнату. Кожен проявляв свою ініціативу в створенні проекту «Дім для англійських друзів».
17 бер. 2014

Гурток англійської мови. «Мій рідний дім»

Цього тижня діти почали вивчати нову тему: «Мій рідний дім». До них в гості завітав Скрудж Макдак, він показав будинок в якому він мешкає в Англії та розповів які меблі він придбав .
11 бер. 2014

«День Матері в Англії»

На цьому тижні діти дізналися, як святкують в Англії 8 березня, там це свято називається День Матері.

07.11.2013

На цьому тижні діти почали вивчати нову тему «Тварини», щоб дізнатися про різноманітність звірів. Вихованці познайомились з казкою про «Веселу корівку, яка шукала свій хвостик» і в цьому їй допомагала вся наша група.

Кожен приміряв на себе роль веселої корівки, співчували їй, гладили по голівці: використовуючи міміку, жести, рухи та слова англійською мовою, відправившись з нею в цікаву подорож «В пошуках хвостика».

Діти вчилися називати тварин англійською мовою засобами включення практичної та ігрової діяльності. Співали пісеньку корівці, закріпили назви кольорів, вивчили нове поняття long – довгий; short - короткий та врешті решт допомогли корівці відшукати свого хвостика.

31.10.2013

На завершальному занятті з теми «Сім’я», вихованці гуртка «Юні знавці іноземної мови» вивчили нову розминку язичка про (папугу) та веселі нотки Mr Tonguage. Закріпили цифри від 1- 5, граючи в гру « Полічи». Діти з задоволенням лічили слова , які вже вивчили з теми «Родина» та показували ту цифру у відповідності, скільки слів назвали.

Діти розім’яли свої руки  цікавою пальчиковою гімнастикою «Мавпочки», тим самим знову ж таки повторюючи цифри. А за допомогою яскравих картинок їм подобалось спостерігати за розвитком сюжету та (допомогти мавпочкам додзвонитися до лікаря, показуючи це жестами).

В кінці заняття вихованці заучили вірш про дружню сім’ю:

Mother, father

Sister, brother

Hand with hand, with one another!

Кожен з дітей уявляв саме свою родину, коли розповідав вірш, стараючись показати що моя сім’я найкраща.

24.10.2013

На занятті з англійської мови діти старшої групи продовжили вивчення теми сім’я та досліджували родинне дерево.

Дітям подобається різноманіття ігр англійською мовою, ось в одну з них ми грали: «Paint» - «Фарби».

Потрібно було почувши колір на англійській мові доторкнутися до будь чого, саме цього кольору в групі.

Вивчили нову фізхвилинку, діти ритмічно повторювали за вихователем вправи, намагаючись перетворитися на маленьких англійців. В кінці заняття вихованці гуртка зробили осінні дерева. Кожен з дітей намалював себе чи свого товариша та прикріпив свої фото на дерева. В результаті отримали веселу та дружню родину.

17.10.2013

На минулому тижні діти старшої групи на занятті з англійської мови вивчали «сім’ю». Кожен з дітей назвав свою родину, з великим задоволенням показуючи на картинках.

Граючи в гру «Clouse your eyes», діти поправляли інших на англійській мові «Dont look» - «Не підглядай» та закріплювали цифри з 1 до 5.

Дуже сподобалося дітям розважатися виконуючи фізхвилинку «Clap your hands» під музику. Разом співали пісню про англійський алфавіт.

10.10.2013

Діти старшої групи на занятті з англійської мови вчилися називати своє ім’я іноземною мовою, передаючи м’яч один одному.

Називали кольори  та цифри від 1 до 5 на англійській мові, граючи в гру «What is missing?»

Почали вивчати алфавіт з першої літери (Aa) з віршиками:

« Ей, сказала буква "ей", напиши меня быстрей!»

Дітям дуже подобається кожен раз пізнавати хоч маленьку часточку незвичайної  та казкової Англії.

12.09.2013

Старша група. Керівник англійського гуртка: Власова Анастасія Володимирівна «ЮНІ ЗНАВЦІ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ». На першому занятті діти вчилися вітатися англійською мовою, передаючи м’яч один одному, відповідали на запитання: How are you? Особливо їм подобається не тільки відповідати англійською мовою, але й показувати це жестами. Разом з міккі маусом потрапили в казкову Великобританію та дізналися хто правив королівством в древній Англії раніше.

Діти з задоволенням гралися в гру «Hello» підказуючи один одному вітання на англійській мові.