25 лют. 2014

«Всі професії хороші – вибирай на смак».

Тема цього тижня була присвячена людям різних професій. У всіх вікових групах були проведені різноманітні заходи щодо отримання нових знань про те, що кожна професія людини має важливе значення для нашого суспільства.
17 лют. 2014

Ми мешканці планети Земля. Аплікація: «Зоряне небо».

А ми продовжуємо роботу по засвоєнню та накопиченню знань про планети сонячної системи, про зірки та сузір’я, професії людей, які досліджують Космос та інше.
17 лют. 2014

Проект «Город на підвіконні».

Продовжується робота над проектною діяльністю. І у нас є свіжі новини.
17 лют. 2014

А ми знаємо, хто такий Святий Валентин!

Діти самостійно виробили вітальні листівки до дня Святого Валентина.
17 лют. 2014

Ми мешканці планети Земля. Аплікація: «Зоряне небо».

В рамках цього тижня у всіх вікових групах було проведено ряд заходів по засвоєнню та накопиченню знань про планети сонячної системи, про зірки та сузір’я, професії людей, які досліджують Космос та інше.

«Город на підвіконні».

Продовжується робота над проектною діяльністю «Город на підвіконні». У нас є свіжі новини.
3 лют. 2014

Зимові новини.

Минулий тиждень видався холодним та морозним, але наші діти мали багато веселих та важливих справ.
22 січ. 2014

Свято єднання та злагоди до Дня Соборності України

22 січня в ясла-садочку «Веселка» с. Мар’янівка в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича «Діти - майбутнє України» за планом роботи відділу освіти та молоді Старобешівсбкої районної державної адміністрації пройшов захід, присвячений до Дня Соборності України «Свято єднання та злагоди».
21 січ. 2014

Економіка для малят.

В рамках цього тижня у всіх вікових групах пройшли заходи з економічного виховання дітей.
14 січ. 2014

Проектна діяльність «Город на підвіконні».

Ми продовжуємо працювати над проектом, у нас є приємні новини. На цьому тижні ми зібрали врожай квасолі.