19 трав. 2014

«Граючись – навчаємось»

Граючи в різні ігри, діти закріплювали ознаки весни: готували весняний супчик, спостерігали на майданчику та робили ластівок на гілочці берези.
28 квіт. 2014

Ми маленькі дослідники

Протягом тижня діти всіх вікових груп спостерігали за тим, як змінюється природа навесні, вчилися знаходити предмети на ігровому майданчику за певними ознаками.
22 квіт. 2014

«Ми не тільки вміємо грати, але й любимо навчатись!»

На минулому тижні серед вихованців старшої групи пройшов інтелектуальний конкурс «Розумники та розумниці», під час якого діти показали свої знання в різних сферах діяльності.
14 квіт. 2014

«Вони піклуються про нас, ми піклуємось про них».

Протягом минулого тижня діти вчилися піклуватися про себе та інших. Було проведено ряд заходів, в ході яких діти змогли зрозуміти, що турбуватися про інших – це приємна справа.
7 квіт. 2014

«Ми веселі малята – дуже любимо розважатися».

Цей тиждень був присвячений дню сміху. Діти приймали участь у різноманітних змаганнях та конкурсах.
31 бер. 2014

Весна в гості до нас прийшла – багато роботи принесла

З приходом весни у малят з’вилося багато справ.
25 бер. 2014

«Весна іде – радіє все».

Дуже весело пройшов тиждень у дітей всіх вікових груп. Діти змогли пізнати розмаїття квіткових фарб чарівної пори року.
14 бер. 2014

200 –річчя з дня народження Т.Г.Шевченка

В рамках тижня, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка з 10 по 14 березня у всіх вікових групах було проведено ряд заходів, а саме:
11 бер. 2014

Подарунок мамі на 8 Березня

Дуже насиченим був тиждень у дітей всіх вікових груп: підготовка святкового концерту, виготовлення подарунків для матусі.
4 бер. 2014

Креативні наші малята!

Дуже веселим та успішним був минулий тиждень у наших дітей.