14 січ. 2014

«У нас зимові канікули».

Дуже багато нових та цікавих справ з’явилося у наших діток, навіть на зимових канікулах.
4 січ. 2014

Проектна діяльність «Город на підвіконні».

Продовжують спостерігати за результатами своєї праці на маленькому городі діти всіх вікових груп.
2 січ. 2014

Ой, прийшло свято в гості до нас.

Діти готувалися до новорічних свят та до зустрічі Діда Мороза. Розучили нові рухливі ігри.
23 груд. 2013

Проект «Город на підвіконні».

Продовжується робота над проектом «Город на підвіконні».
23 груд. 2013

«Ой, весела в нас зима»

В рамках цього тижня діти всіх вікових груп вчилися спостерігати за основними ознаками зими, виконувати цікаві завдання та розважатися.
20 груд. 2013

Економіка для малят.

В рамках цього тижня у всіх вікових групах пройшли заходи з економічного виховання дітей.
16 груд. 2013

Проектна діяльність «Город на підвіконні».

Продовжується робота над проектом «Город на підвіконні» в середній групі.
16 груд. 2013

До малюків нашого дитячого садочка завітала казка.

В рамках цього тижня діти знайомилися з героями різних казок та виконували завдання, які їм пропонували.
3 груд. 2013

В садочку відбувся Тиждень Здоров’я.

З 25 листопада по 1грудня в нашому садочку відбувся Тиждень Здоров’я в рамках реалізації завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних питань регіону "Здоров`я дітей – здоров`я нації"
25 лист. 2013

Проект «Город на підвіконні». Перші результати!

У всіх вікових групах продовжується плідна праця.