ШАНОВНІ БАТЬКИ

музыкально-театральная постановка

Донецкого театра

«Куклы-великаны»

«Сказка о лесе, о доброте, консервной банке и чистоте»

Шановні батьки випускників!

Запрошуємо всіх бажаючих на конкурс

«Розумники та розумниці»,

який відбудеться

18 квітня 2014 року о 9.30

в музичній залі

я/садка «Веселка»

УВАЖАЕМЫЕ РОДИТЕЛИ!

25-го февраля 2014 г.

в 9.00. состоится

кукольный театр

«Кот и Петушок»

Цель спектакля научить детей, на примере Петушка, быть осторожными с незнакомыми людьми и не брать ничего у незнакомых, чтобы не попасть в неприятные ситуации. Сейчас много детей воруют, показать детям опасность.
Содержание. Ведущая Красная Шапочка осталась одна дома, читает книгу "Сказки"... Жили были Котик и Петушок, как-то кот ушел в лес за дровами, Петушок сам, лиса его выманивает. Но собаки ищейки вместе с детьми помогают  спасти Петушка. Вызывают вместе дождь и гром. Лиса испугавшись, убегает. Котик с Петушком благодарят детей и Красную Шапочку, что они спасли Петушка. Красная Шапочка учит детей, что нельзя делать, когда сами дома или на улице.

Шановні батьки!
Запрошуємо Вас на батьківські збори, які відбудуться:
молодша група - 26 лютого о 17.00
середня група - 27 лютого о 17.00
старша група - 28 лютого о 17.00
Ви отримаєте корисні поради та цікаву інформацію, яка допоможе Вам у вихованні вашої дитини.

День працівників дошкільної освіти

Мар’янівського я/с «Веселка»

Святкування відбулось 27 вересня 2013 року

Напередодні свята в холі садочка було влаштовано виставку робіт з природнього матеріалу, роботи виконували діти разом з батьками. У виставці прийняли участь діти та батьки всіх вікових груп.  Найкращими стали робота Ігоря Носова з батьками «Галявинка» та  робота Артема Бобошко з мамою із цибулиння «Троянди».

Наступного дня в святково прибраному залі батьки та діти вітали всіх працівників дошкільного закладу з їх професійним святом, дарували гарні осінні букети квітів, бажали щастя, процвітання, здоров’я.

Вихованці разом з вихователями приготували святковий концерт. Діти всіх вікових груп вивчили пісні, таночки, вірші, говорили теплі слова в адресу працівників закладу. Малята заспівали та зімітували пісню «Пиріжок», «нагодували» пиріжками всіх присутніх, потім затанцювали танок з осінніми квітами для співробітників садочка. Діти середньої групи співали пісень про дитячий садок, як весело їм тут живеться. Не обійшлося і без веселих ігор, особливо дітям сподобалась гра з повітряними кульками, коли необхідно було танцювати в парах, тримаючи кульку животиками або спинками. А далі ведучі свята запропонували всім учасникам та гостям поринути в минуле, згадати, якими дітки були багато років тому, як вони розважалися, яку музику слухали, яких пісень співали. Діти показали танець «Бугі-вугі» з 60-х років, танець під музику «Ха-ва-на-на» - 70-ті роки, а потім лихі 90-ті роки, танок хлопчиків старшої групи під пісню Майкла Джексона, і нарешті всі повернулися в наш час, тут діти старшої групи танцювали під популярну музику корейського виконавця Пака Че Сана «Gangnam Style».