Правила прийому

Списки бажаючих відвідувати дошкільний навчальний заклад створено  та оприлюднено з метою:

-  забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, рівності умов кожної дитини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку;
- забезпечення доступу до інформації про ясла-садок, що є у комунальній власності Мар’янівської сільської ради;
- запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у ясла-садок «Веселка» Мар’янівської сільської ради;
- здійснення обліку дітей, які мають відвідувати ясла-садок«Веселка» Мар’янівської сільської ради.

згідно  Положення про дошкільний навчальний заклад  переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).
Прийом дітей до дошкільного навчального  закладу "Веселка" здійснюється керівником відповідно до списків упродовж періоду комплектації груп (серпень).
   У випадку недоукомплектування груп чи звільнення місця керівник дошкільного навчального закладу  здійснює прийом дітей упродовж календарного року.

Документи, які надаються батьками при прийомі дитини в ясла-садок:
-          заява батьків або осіб, які їх замінюють,
-          медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,
-          довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,
-          свідоцтво про народження.

Надати заявку до системи електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади батьки мають можливість на сайті https://reg.isuo.org/